Eveet merhabalar resimdeki şahsiyet benim, yazılıma merak salmış özellikle web tasarımı üzerine kendini geliştirmeye çalışan biriyim. Başlarda hobi olarak başladığım bu olaya lise yıllarımda gelecekteki işim olarak baktım ve o yönde eğilimlerde bulundum. Pendik Türk Telekom Şehit Murat Mertel Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinde Web Programcılığı alanından 2017 yılında mezun oldum ve bu yazıyı yazmaya başladığım(02.08.2020) tarih itibari ile de Kocaeli Üniversitesi'nde Bilişim Sistemleri Müh. bölümünü okumaktayım. Bu kadar zaman içerisindeki ilk gerçek projem olan enginbeyazgul.com isimli blog sitemdir. Geliştirmeye ve öğrenmeye devam edeceğim platform olması umuduyla…

 

     Kendimi front-end ve back-end olarak çift taraflı geliştirmeye çalışıyorum. Bildiklerimi saymak gibi bir eylemde bulunmak istemem zira sürekli kendine bir şeyler kattığın bir alanda biliyorum demenin doğru olmayacağını düşünüyorum. “Yüzme biliyor musun?” sorusuna cevap verirmiş gibi olacak ama boğulmayacak kadar Html-Css-Photoshop ve yazılım dili olarak Php-Javascript(Jquery)-C# biliyorum diyebilirim.Yeni çıkan teknolojilere de adapte olmaya çalışıyorum özellikle Javascript tarafındaki gelişmeleri heyecanla takip ediyorum. 

 

     1999 İstanbul doğumluyum. Çalışkan olmayan ama sorumluluk bilinci yerinde olan bir kişiliğimin olduğunu düşünüyorum. Son bir yıldır sporu hayatımın bir parçası haline getirmiş bulunmaktayım. Kitaplarda ve filmlerde fantastik türünde seçiciliğim var zira gerçek olmayan şeyleri izlemek veya hayal etmek hoşuma gidiyor.